Carl Malmsten farmor fåtölj
2014-10-15
270508
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, "Farmor", design Carl Malmsten, med nackkudde, blå klädsel, skyltmärkta AB O.H Sjögren Tranås
Slitage och skador