Bernt Wennström olja på duk

Bernt Wennström olja på duk
Bernt Wennström olja på duk
Bernt Wennström olja på duk
Bernt Wennström olja på duk
Bernt Wennström olja på duk
Bernt Wennström olja på duk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

WENNSTRÖM, Bernt (född 1945): "Skogsbryn", monogramsignerad, olja på duk, 38x46 cm

270536

2014-10-19