Skulptur Bertil Vallien för Kosta Boda

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, Bertil Vallien, Kosta 1992, sandgjuten, dekor av insmälta objekt, signerad KOSTA BODA EDITION-92 B.Vallien 8015-041 16/25, höjd 35 cm

Flertalet nagg

270544

2014-10-15