Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKULPTUR, Bertil Vallien, Kosta 1992, sandgjuten, dekor av insmälta objekt, signerad KOSTA BODA EDITION-92 B.Vallien 8015-041 16/25, höjd 35 cm
Flertalet nagg
270544
2014-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här