Mr Brainwash

Mr Brainwash
Mr Brainwash

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MR BRAINWASH (Thierry Guetta) (född 1966): Charlie Chaplin New York, offset litografi, signerad i trycket, ca 90x60 cm

270582

2014-10-18