Joan Miró

Joan Miró
Joan Miró

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MIRO, Joan (1893-1983): L´Impératrice, färglitografi, 1964, signerad och numrerad Miró 23/75, Editerad av Maeght. 90x60 cm
LITTERATUR: Mourlot 328

Smärre blekta partier i bladets övre kant

270583

2014-10-21