Kjell Rosén oljemålning med modell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSEN, Kjell (1909-1982): "Rödhårig flicka", signerad och daterad Rosén 47, olja på duk, ca 60x73 cm

Baksida med spår av papp

270591

2014-10-18