Zenith armbandsur
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HERRARMBANDSUR, 1970-tal, Zenith, automatiskt urverk, plexiglas, stålboett, datum, caliber: 2572 PC, boett nr: 01 1541 380, diameter 34 mm, zenithetui medföljer
Armband och boett med slitage, ej funktionstestad
270592
2014-10-14