Zenith armbandsur

Zenith armbandsur
Zenith armbandsur
Zenith armbandsur
Zenith armbandsur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERRARMBANDSUR, 1970-tal, Zenith, automatiskt urverk, plexiglas, stålboett, datum, caliber: 2572 PC, boett nr: 01 1541 380, diameter 34 mm, zenithetui medföljer

Armband och boett med slitage, ej funktionstestad

270592

2014-10-14