Oskar Bergman litografi
2014-10-18
270608
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Utsikt mot Katarina kyrka i Stockholm, signerad Oskar Bergman, färglitografi, 294/350, 31x43 cm