Oskar Bergman litografi

Oskar Bergman litografi
Oskar Bergman litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Utsikt mot Katarina kyrka i Stockholm, signerad Oskar Bergman, färglitografi, 294/350, 31x43 cm

270608

2014-10-18