J C Reinhart hans efterföljare olja på pannå

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

REINHART, Johann Christian (1800-talets första hälft): hans efterföljare, Pastoralt landskap med herde, olja på pannå, 70x91,5 cm

270611

2014-10-21