Wilhelm Gernandt oljemålning

Wilhelm Gernandt oljemålning
Wilhelm Gernandt oljemålning
Wilhelm Gernandt oljemålning
Wilhelm Gernandt oljemålning
Wilhelm Gernandt oljemålning
Wilhelm Gernandt oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GERNANDT, Wilhelm (1863-1920): Kustlandskap, signerad och daterad W Gernandt 04, olja på duk, 49x73 cm

Smärre färgbortfall i högra nedre hörnet

270612

2014-10-18