Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GERNANDT, Wilhelm (1863-1920): Kustlandskap, signerad och daterad W Gernandt 04, olja på duk, 49x73 cm
Smärre färgbortfall i högra nedre hörnet
270612
2014-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här