Nils Wedel

Nils Wedel
Nils Wedel
Nils Wedel
Nils Wedel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WEDEL, Nils (1897-1967): Bromotiv från Paris, signerad och daterad Nils Wedel Paris 1921, olja på pannå, 37x45 cm

270618

2014-10-18