Anthony Zych olja

Anthony Zych olja
Anthony Zych olja
Anthony Zych olja
Anthony Zych olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZYCH, Anthony (England, född 1960): Utan titel #48, signerad på baksidan A.G. Zych -85, olja på duk, 173x184 cm

270619

2014-10-19