Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ABRAHAMS, Ivor (England född 1935): Garden Steps, signerad och daterad Ivor Abrahams -76 a tergo, blandteknik (flock and PVA on board), höjd 53x66x34 cm
Smärre skador
270620
2014-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här