Otte Sköld oljemålning

Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÖLD, Otte (1894-1958): Porträtt av konstnärens hustru Arna, signerad Otte S, olja på duk, 32x27 cm
UTSTÄLLD: Svensk Franska, Stockholm 1959

Färgbortfall

270695

2014-10-18