Åke Pallarp oljemålning

Åke Pallarp oljemålning
Åke Pallarp oljemålning
Åke Pallarp oljemålning
Åke Pallarp oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PALLARP, Åke (1933-2013): "Stilleben på bord", signerad och daterad Åke Pallarp 1959, olja på duk, 45x50 cm

Smärre ytslitage

270696

2014-10-18