Roger Risberg

Roger Risberg
Roger Risberg
Roger Risberg
Roger Risberg

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RISBERG, Roger (född 1956): "I väntan på Hake", signerad och daterad a tergo Roger Risberg 1994, akryl på duk, 38x45 cm

270721

2014-10-20