Philip von Schantz
2014-10-20
270725
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Vaser, signerad och daterad v. Schantz 87, 4/40, etsning