Lennart Rodhe

Lennart Rodhe
Lennart Rodhe
Lennart Rodhe
Lennart Rodhe

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RODHE, Lennart (1916-2005): Mönster, signerad och daterad Lennart Rodhe 1986, serigrafi, 8/30, ca14x10 cm BRUSEWITZ, Björn (1924-2004): Figur, signerad Björn Brusewitz 1981, etsning, 15x9 cm
ÖVRIGT: Bär AUTOGRAFER på passepartouter, bl a sopranen Birgit Nilsson och Lars Roos

Kuntoraportti

270731

Päivämäärä:

2014-10-20