Lennart Rodhe
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RODHE, Lennart (1916-2005): Mönster, signerad och daterad Lennart Rodhe 1986, serigrafi, 8/30, ca14x10 cm BRUSEWITZ, Björn (1924-2004): Figur, signerad Björn Brusewitz 1981, etsning, 15x9 cm
ÖVRIGT: Bär AUTOGRAFER på passepartouter, bl a sopranen Birgit Nilsson och Lars Roos
Kuntoraportti
270731
Päivämäärä:
2014-10-20