Linnedukar med dekor
2014-10-15
270735
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DUKAR, 2 st, linne, troligen 1800-tal, dekor av meanderslinga, blommor samt lagerkransar, storlek ca 360x200 respektive 400x200 cm
Monogram, fläckar, bruksslitage