Gunnar Norrman torrnål

Gunnar Norrman torrnål
Gunnar Norrman torrnål

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Björnbärsrankor", signerad och daterad G. Norrman 1979, 39/100, torrnålsgravyr, 25,5x18,5 cm, Bladguldsram

270742

2014-10-18