Kinesisk sidenmålning

Kinesisk sidenmålning
Kinesisk sidenmålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 18/1900-tal): And vid vattenbryn, akvarell på siden, ca 122x67 cm

Fläckar

270752

2014-10-20