Kinesisk sidenmålning

Kinesisk sidenmålning
Kinesisk sidenmålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1900-tal): Figurscen i trädgård, akvarell på siden, stämpelsignerad, 33x45 cm

Kuntoraportti

Fläckar, något gulnad

270755

Päivämäärä:

2014-10-20