Kinesisk sidenmålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina, 1900-tal): Figurscen i trädgård, akvarell på siden, stämpelsignerad, 33x45 cm
Kuntoraportti
Fläckar, något gulnad
270755
Päivämäärä:
2014-10-20