Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, tenn, Firma Svenskt Tenn AB, Stockholm 1927, krönt ram, stämplat med änglamärket Svenskt Tenn A8, 48,5x27 cm
Mindre repor
270762
2014-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här