Spegel firma Svenskt Tenn

Spegel firma Svenskt Tenn
Spegel firma Svenskt Tenn
Spegel firma Svenskt Tenn
Spegel firma Svenskt Tenn
Spegel firma Svenskt Tenn
Spegel firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, tenn, Firma Svenskt Tenn AB, Stockholm 1927, krönt ram, stämplat med änglamärket Svenskt Tenn A8, 48,5x27 cm

Mindre repor

270762

2014-10-16