Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Backlandskap", signerad och daterad G.Norrman 1979, torrnål, 31/100, 20x15 cm, Bladguldsram
270771
2014-10-18