Evert Lundquist olja

Evert Lundquist olja
Evert Lundquist olja
Evert Lundquist olja
Evert Lundquist olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LUNDQUIST, Evert (1904-1994): Fönstret II, signerad och betitlad på baksidan, olja på duk, 22,5x20,5 cm
PROVENIENS: Konstnären Evert Lindfors

Smärre färgbortfall

270788

2014-10-24