Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LUNDQUIST, Evert (1904-1994): Fönstret II, signerad och betitlad på baksidan, olja på duk, 22,5x20,5 cm
PROVENIENS: Konstnären Evert Lindfors
Smärre färgbortfall
270788
2014-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här