Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALM, Anna (1859-1924), tillskriven: Pastoral scen, monogramsignerad A.P, akvarell, 15x13 cm
Veck, skador i marginalen
270789
2014-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här