Serveringsvagn 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SERVERINGSVAGN, gulmetall med laminerade skivor, höjd 66, ca 80x43 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
270796
Päivämäärä:
2014-10-16