Charles Roka zigenerska

Charles Roka zigenerska
Charles Roka zigenerska
Charles Roka zigenerska
Charles Roka zigenerska
Charles Roka zigenerska
Charles Roka zigenerska

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROKA, Charles (Ungern/Norge, 1912-1999): Zigenerska, signerad Roka, olja på duk, 81x65 cm

270805

2014-10-19