Staffan Kronberg akvarell Stockholm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRONBERG, Staffan (född 1902): "Vinterdag Södra Djurgården", signerade Staffan Kronberg, akvarell, 15x23 cm

270811

2014-10-18