Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLAR, 3 st, 1980/90-tal, rotarbete i björk, signerade JA, höjd 10-15 cm
270816
2014-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här