von Schantz ättartavla 1700-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STAMTRÄD - ÄTTARTAVLA, 1700-tal, utförd av Carl Ludvig von Schantz (1681-1734), över medlemmar i adliga ätten von Schantz från år 1536 till 1732, delvis akvarellerat, ca 68x66 cm
Uppfodrad, fläckar, skador
270823
2014-11-04