Sam Samore pigment print

Sam Samore pigment print
Sam Samore pigment print

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMORE, Sam (USA, född 1963): ur Allegories of Beauty, pigment print, ca 30x75 cm
PROVENIENS: Utställd på Lydmar, Stockholm på 2000-talet

270824

2014-10-19