Ringar guld

Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RING, 18 k guld, cabochonslipad grön sten, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 3 g, RING, 14 k guld, vit opal samt briljant, ringstorlek ca 17, 5 mm, vikt ca 1,8 g

Grön sten med smärre rondistnagg, opal med visst ytslitage

270834

2014-10-15