Inger Ryden gouache

Inger Ryden gouache
Inger Ryden gouache
Inger Ryden gouache
Inger Ryden gouache

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYDEN, Inger (född 1944): "Den forna kapitalisten" , signerad och daterad Inger Ryden 68, gouache, ca 25x33 cm

Fläckar

270844

2014-10-20