Matta röllakan

Matta röllakan
Matta röllakan
Matta röllakan
Matta röllakan

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATTA, röllakan, signerad M eller W, ca 202x295 cm

Fransar med slitage

270863

2014-10-23