Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDBERG, Olle (1905-1986): Landskap med älv, signerad och daterad Olle Nordberg 36(?), olja på pannå, 37x55 cm

270892

2014-10-20