Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NORDBERG, Olle (1905-1986): Landskap med älv, signerad och daterad Olle Nordberg 36(?), olja på pannå, 37x55 cm
270892
2014-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här