Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
BERGQVIST, Gunnar (1903-1995): Vy mot Nationalmuseum Stockholm, signerad G Bergqvist, olja på pannå, 35x47 cm
Smärre färgbortfall vid sidorna
270896
2014-10-20