Gunnar Bergqvist Stockholmsmoti

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

BERGQVIST, Gunnar (1903-1995): Vy mot Nationalmuseum Stockholm, signerad G Bergqvist, olja på pannå, 35x47 cm

Smärre färgbortfall vid sidorna

270896

2014-10-20