Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
STRIDSKLUBBA, troligen Vanuatu, Nya Hebriderna, eventuellt Pentecoast island, skuret trä med snörat handgrepp, längd 114 cm, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet
270906
2014-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här