Elna Jacobsson oljemålning
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JACOBSSON, Elna (född 1894-1985): Kvinnlig modell, signerad Elna Jacobsson, olja på duk, 79x63 cm
Kuntoraportti
Dukskada, hål
270912
Päivämäärä:
2014-10-20