Elna Jacobsson oljemålning

Elna Jacobsson oljemålning
Elna Jacobsson oljemålning
Elna Jacobsson oljemålning
Elna Jacobsson oljemålning
Elna Jacobsson oljemålning
Elna Jacobsson oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

JACOBSSON, Elna (född 1894-1985): Kvinnlig modell, signerad Elna Jacobsson, olja på duk, 79x63 cm

Kuntoraportti

Dukskada, hål

270912

Päivämäärä:

2014-10-20