Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
STRÖMBERG, Julia (1851-1920): Insjölandskap, signerad och daterad Julia Strömberg 1886, olja på duk uppfordrad på pannå, 49x70 cm
270915
2014-10-20