Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLINTLÅSGEVÄR, SLAGLÅSGEVÄR, 17/1800-tal, slaglåsgevärets pipa med förgylld dekor och kungligt monogram, längd 123 resp. 127 cm
Skador, kompletteringar
270936
2014-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här