Antika gevär

Antika gevär
Antika gevär
Antika gevär
Antika gevär
Antika gevär
Antika gevär

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

FLINTLÅSGEVÄR, SLAGLÅSGEVÄR, 17/1800-tal, slaglåsgevärets pipa med förgylld dekor och kungligt monogram, längd 123 resp. 127 cm

Skador, kompletteringar

270936

2014-10-16