Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 2+4 st., 1800-tal resp 1900-talets andra hälft, sk bellmanmodell, bemålade, stoppade sitsar med randig klädsel
Färgbortfall
270943
2014-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här