Autografer Tora Teje Sylwander atelje Jaeger

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOTOGRAFIER/ AUTOGRAFER, 1900-talets första hälft, ateljé Jaeger, signerade med dedikation Tora Teje Sylwander, bildyta ca 28x22, 23x17 cm

270955

2014-10-16