Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SOFFBORD med glasskiva, 1940-tal, design Börje Wibreus, fot med skåp och lådor i almfanér, höjd 55 cm, diam 90 cm

Märken och nagg, dörren låst, saknar nyckel

270963

2014-10-17