Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
SOFFBORD med glasskiva, 1940-tal, design Börje Wibreus, fot med skåp och lådor i almfanér, höjd 55 cm, diam 90 cm
Märken och nagg, dörren låst, saknar nyckel
270963
2014-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här