Ellis Wallin oljemålning

Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALLIN, Ellis (1888-1972): "Stilleben med skulptur", signerad och daterad Ellis Wallin -44, olja på pannå, 64x53 cm

Smärre ytskador

270967

2014-10-20