Stig Claesson

Stig Claesson
Stig Claesson
Stig Claesson
Stig Claesson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Fårhage, signerad och daterad Stig Claesson 77, pastell, 39x55 cm

270968

2014-10-20