Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Fårhage, signerad och daterad Stig Claesson 77, pastell, 39x55 cm
270968
2014-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här