Einar Nerman oljemålning

Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NERMAN, Einar (1888-1983): Kvinnoportätt, signerad och daterad Einar Nerman -59, olja på duk fäst på skiva, ca 31x39 cm

Obetydlig retusch, ytligt märke

270969

2014-10-16