Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1700-talets slut, förgylld, skuren dekor, höjd ca 80, pendel finns
Renoverad, kompletterad, urtavlan med färgsprickor, nyckel saknas
270981
2014-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här